Petra Bilinská

ONLINE MARKETING

Petra Bilinská - ověření Sklik

Zkušenosti a Reference

Já (Petra) i já (Petr) jsme nasbírali ještě jako součást týmu Seznam.cz zkušenosti se stovkami klientů a za poslední 3 roky existence 24b jsme vybudovali pestré portfolio těch vlastních. Pro své klienty spravujeme PPC kampaně v ČR na Slovensku a v Německu, které obsahují od 1 do 140 kampaní s tisíci klíčovými slovy a často velmi vychytanými inzeráty.

Žádný klient pro nás není příliš malý či velký a účty v naší správě mají měsíční rozpočty od cca 3 do 100 tisíc Kč. Ani za své výkony se nestydíme a můžeme je srovnat s opravu velkými věcmi...


Máchova jezera bychom za měsíc naplnili, kdyby každé 1 zobrazení inzerátu některého z našich klientů odpovídalo 1 kubickému metru vody

Inzeráty


nám např. i za pomoci dynamických prvků umožňují ze všech zobrazení dostat maximum prokliků na stránky

je
| i teď děláme na PPC kampaních | 24b.cz
Reklama
www.24b.cz
Pro své klienty pracujeme (téměř) pořád a z PPC dostaneme maximum!
Konzultace zdarma · Bez smlouvy a úvazků · Efektivní PPC · Monitoring a reporty


české armády jsme pomocí PPC kampaní přivedli minulý měsíc našim klienům v podobně návštěvníků

Přesvědčily vás naše výsledky? Znamenitě, tak nám napište a my vám rádi pomůžeme. Nebo se podívejte dále na názory některých z našich klientů...

www.psn.cz

Vážená paní Bilinská, děkujeme vám za profesionální práci s našimi kampaněmi, které díky vám mohly vystoupit z šedi a posunout naši prezentaci do vyšších úrovní. Je radost s vámi spolupracovat a jsme rádi, že jste nám pomohla růst i v přidružených oblastech PPC aktivit.

Aleš Kracík / Marketingový Manažer PSN - www.psn.cz
www.saxoprint.de

Petra ist eine gute Ergänzung unseres Inhouse SEA Teams und hilft uns mit Ausbau und Säuberung von AdWords Kampagnen. Es ist stets eine effektive Zusammenarbeit!

Stephan Strehlow / Head of Marketing - www.saxoprint.de
www.palivovakartauta.cz

Díky Petře jsme se z „nula“ viditelnosti a žádných potencionálních kontaktům z webu dostali na zajímavá čísla. Oceňujeme proaktivní návrhy ve vylepšování nastavení kampaní v Sklik a Adwords a příjemným bonusem navíc je lidská a srozumitelná vzájemná komunikace.

Andrea Růžičková / UTA Czech Marketing - www.palivovakartauta.cz
perma.gold

Petra hat uns von Anfang an begleitet das Analytics für unsere Website aufzusetzen. Als kleines Start-up Team ist die Zusammenarbeit wirklich gold wert gewesen und hat immer bestens funktioniert, mit kurzen Absprachen und flexiblen Lösungen!

Karl Kretschmer / Vorstand - perma.gold
dreampro.cz

S Petrou spolupracujeme řadu let. Nabízí nám nová řešení v oblasti Adwords a Sklik, čímž posouvá naši firmu kupředu. Jsme vidět na internetu, což přináší úspěch.

Jiří Pelc / marketing - dreampro.cz
www.robimaus.cz

Bezproblémová komunikace, pravidelné reporty, cílené vyhledávání, reklama na míru, to jsem hledal a našel u firmy online marketing 24b.

Robert Javorský / majitel - www.robimaus.cz
www.e-agropneu.cz

Děkujeme za vynikájící spolupráci a komunikativnost. Od začátku naší spolupráce náš web stoupá stále vzhůru díky perfektně nastavenému online marketingu.

Ivan Trnka / jednatel - www.e-agropneu.cz
www.hidalgo-shop.cz

Děkujeme Petře, že se o naši firmu stará v oblasti, které skvěle rozumí! Považujeme ji za velkého odborníka svého oboru. Zkrátka, co se Sklik a Adwords týče, má naši plnou důvěru. Oceňujeme její lidský přístup a zároveň profesionalitu. Skvělou, vstřícnou komunikaci a rychlé řešení potřebného.

Petra Jodas / majitelka - www.hidalgo-shop.cz
www.teptour.cz

Děkujeme Petro za Váš profesionální a zároveň milý přístup při tvorbě a realizaci našich kampaní v oblasti Adwords a Sklik.

Květa Hraňová / jednatel - www.teptour.cz
www.vapemania.cz

Naše produkty jsou specifické a rychlý úspěch pomocí PPC kampaní není možný. Ovšem děkuji Petře a Richardovi za odstartování SEO strategie, zbožové srovnávače a úklid Analytics, díky čemuž se posouváme dál.

Patrik Schwarzinger / E-Commerce Project Manager - www.vapemania.cz

Chcete další informace o nás a naší práci? Tak se můžete podívat na úvodní stránku, nebo nám případně napište .

© 2020 - online marketing | 24b.cz

home · CZ / DE · cookies · ochrana soukromí · nahoru